Świąteczne Live sesje Popcorn Records + start preorderu albumu Reflektora!

Z okazji nadchodzących Świąt przygotowaliśmy dla Was specjalną serię live sesji z udziałem naszych wspaniałych artystów, które nagraliśmy w prawdziwie świątecznym anturażu w wyjątkowym miejscu jakim jest Kuźnia Golfa!

Świąteczne live sesje Popcorn Records to zarejestrowane w najlepszej jakości, klimatyczne wykony na żywo naszych artystów, które pokazują ich single w wersjach odmiennych od tych, które możecie usłyszeć na płycie! Do wyjątkowych nagrań zaprosiliśmy: Zagi, Reflektor i Patryka Szczepanika!

Patryk Szczepanik zaprezentował w świątecznej akustycznej odsłonie utwór „Koszulki i Bluzy” z albumu „Pierwsza”. Podczas trasy koncertowej #pierwszatour to właśnie przy tej piosence fani Patryka szaleli najbardziej!

Zachęcamy do zamawiania albumu oraz muzycznych gadżetów nawiązujących do debiutanckiego krążka Patryka w specjalnych, świątecznych cenach!

Zagi wraz ze swoim zespołem wykonała znany już słuchaczom „Hologram” – pierwszy oficjalny singiel pochodzący z najnowszego albumu artystki pt. „Prześwit” – albumu stworzonego podczas pandemii – online, w którego procesie twórczym aktywnie uczestniczyli fani. Teledysk do tego utworu wielkimi krokami zbliża się do 200 tysięcy odtworzeń!

Zrób sobie lub bliskiej osobie świąteczny prezent i zamów album „Prześwit”!

Z kolei duet Reflektor, założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego, wykonali swój najnowszy singiel „Niby nic”. Tym świątecznym wykonem promują swój debiutancki album „Tętno 92/95”, który ukaże się już 7 kwietnia 2022 r. nakładem Popcorn Records.

Ważna informacja dla fanów i czytelników – Wraz z premierą live sesji, ruszył również preorder albumu „Tętno 92/95”. Bardzo polecamy i zachęcamy do zamawiania i wyczekiwania premiery – a jest na co czekać! Zamów teraz!

Na naszym kanale youtube opublikowaliśmy rónież making of z powyższych nagrań! 🙂