Patryk Szczepanik

Patryk Szczepanik – polski twórca Internetowy, prowadzi swój kanał youtube od 2014 roku. Chociaż tworzy w Internecie od wielu lat, to od dłuższego czasu czuł, że pokazywanie tylko zabawnej strony siebie kiedyś przestanie mu wystarczać

Od zawsze pasjonował się muzyką, sporadycznie też publikował na youtube swoje covery. Jak sam mówi, potrzebował takiego pierwszego, szczerego uzewnętrznienia. Od lat notował w swoim telefonie pomysły na melodie czy fragmenty tekstów piosenek, które w końcu odważył się pokazać producentowi Michałowi Wrzosińskiemu oraz Zagi. W listopadzie 2020 te wszystkie pomysły, szkice i historie podczas twórczych spotkań przerodziły się w piosenki, a wkrótce w cały album.

„Nie ukrywałem nigdy, że na filmikach odgrywam tylko pewną postać i choć widzowie to wiedzieli, to bardzo chciałem pokazać im tę bardziej intymną część siebie, bo taki właśnie jest ten album – intymny. Lubię porównanie, że to co ludzie widzą na moich filmach to moment największej głupawki z Twoim najlepszym przyjacielem, natomiast to co umieściłem na płycie to momenty wrażliwości, które zazwyczaj zarezerwowane są tylko dla moich najbliższych” – mówi Patryk.

Po sukcesie singla „5173” w serwisach streamingowych (blisko 170 tysięcy odtworzeń na Spotify i ponad 600 tysięcy na YouTube) Patryk nie zwalnia tempa i już 20 czerwca pokaże się publiczności w bardziej dynamicznej odsłonie – w singlu „Znaki”.

Utwór opowiada o burzliwej relacji między dwojgiem ludzi, w której jedna ze stron nie chce przyznać się do winy. Energetyczne i niepokojące brzmienia syntezatrów oraz zdecydowany beat wraz z wokalem Patryka tworzą pełen emocji utwór.

PRE-SAVE „Znaki” | Preorder albumu „Pierwsza”

Obserwuj Patryka na mediach społecznościowych!

FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | TIKTOK | TWITTER | SPOTIFY