Polska Alternatywnie #22

Wakacyjna (lekko spóźniona hehe) Polska Alternatywnie wjechała na Spotify i Youtube! Trzymajcie kawałki które idealnie sprawdzą się na Waszych urlopach!

Ars latrans – Po co ten look?

Wakacyjny letniaczek w klimacie lat 2000 to to czego potrzebujecie! „Po co ten look” to dialog dwojga kochanków, którzy z początku  opowiadają o namiętnych chwilach, które z czasem zaczynają przeradzać się w zmęczenie sobą oraz odrazę.

ARS LATRANS Orchestra to projekt muzyczny tworzony specjalnie na interdyscyplinarny festiwal sztuki organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. 

W składzie Orkiestry usłyszymy między innymi takich wykonawców jak: runforrest (Grzegorz Wardęga), Odet (Aleksandra Dąbrowska), dybiński (Nikodem Dybiński), Gypsy and the Acid Queen (Kuba Jaworski), Clock Machine/kidei (Jakub Wojtas, Piotr Wykurz i Konrad Nikiel).

„Po co ten look” siedzi mi w głowie od kilku dni i bardzo podoba mi się ten stan rzeczy!

Stach Bukowski – Lubie szare

Pod koniec tego miesiąca ukazała się EPka Stacha Bukowskiego pt. „Chwila”. Osobiście najbardziej wpadł mi w ucho numer „Lubie szare”, który od razu przypomniał mi ostatnie numery Mroza, lub Rubensa. Vintage’owe brzmienia, męski wokal, istnie stadionowy refren – to na prawdę bardzo dobry rockowy kawałek!

STANISLAVV – Nie poróżni

Numer idealny dla fanów Ralpha Kamińskiego oraz… Harrego Styles’a. Synthy, indierockowe bębny oraz piękne harmonie wokalu tworzą letni, słoneczny klimat. Tak jak wspomniałem – warto zwrócić uwagę na barwę i manierę wokalną Stanislavva. Na pewno będę wracał do „nie poróżni”! Kawał dobrego utworu – szkoda tylko, że taki krótki 😉

Słuchaj Polski Alternatywnie na Spotify!

Sprawdź kawałki, które dodaliśmy miesiąc temu!