Michał Wrzos

Michał Wrzos to wyróżniony złotą płytą producent, songwriter i wokalista pochodzący Warszawy. W 2017 roku zadebiutował z utworem “Broń” z gościnnym udziałem Zagi, a w 2018 roku podzielił się ze słuchaczami utworem „Odpowiedzi”. Od tamtej pory artysta finalizuje materiał na swój debiutancki album, który ukaże się już w pierwszej połowie roku 2022 nakładem Popcorn Records.

Michał jest uznanym w środowisku producentem odpowiedzialnym m.in. za produkcję albumów: Zagi „Uke” (2013), „Drapacz Chmur” (2018), „Prześwit” (2020), Suzia „Nie dzieje się nic” (2018), Patryk Szczepanik „Pierwsza” (2021), jest też współautorem singli śpiewanych przez takich artystów jak: Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba i wielu innych.

W 2018 Michała Wrzosa można było usłyszeć na festiwalu Spring Break, a na co dzień można go spotkać na wszystkich koncertach zespołu Pawła Domagały, którego jest tour managerem.

Już 7 stycznia odbędzie się premiera singla „Stół” oficjalnie zapowiadającego debiutancki album Michała Wrzosa pt. „Iluzje”.

„Stół” to chwytliwy utwór osadzony w gatunku alternatywnego popu. Usłyszysz w nim charakterystyczny beat perkusji (Robert Rasz) w towarzystwie bogatej linii synthów i vintage’owych gitar (Tomasz „Serek” Krawczyk oraz Krzysztof Łochowicz git. Mela Koteluk, Paweł Domagała) wykończony charakterystyczną i hipnotyzującą barwą głosu Michała Wrzosa.

Historia zawarta w tekście, to metafora problemów w związku, które symbolizuje wspólny posiłek przy pięknie zastawionym stole, na którym potrawy są do przesady przyprawione i właściwie niejadalne. Mimo to para karmi się nimi, udając że wszystko jest w porządku.

W teledysku do singla zapowiadającego debiutancki album Michała Wrzosa (który ukaże się już jesienią pod skrzydłami Popcorn Records) – główną rolę zagrał Paweł Domagała – co ciekawe, aktor i muzyk do tej pory udzielał się wyłącznie w teledyskach do piosenek własnego autorstwa, jednak postanowił zrobić wyjątek… Poniżej trailer teledysku:

Obserwuj Michała Wrzosa na mediach społecznościowych, by być na bierząco!

FACEBOOK | INSTAGRAM |YOUTUBE | TIKTOK