Hej Kolęda! Czyli Michał Wrzos i jego grudniowy singiel

Święta mamy już za sobą, ale świąteczne przesłanie pozostaje dalej z nami. Szczególnie aktualne, ponadczasowe i dobitne jest ono w najnowszym, piątym już singlu naszego popcornowego artysty Michała Wrzosa pod tytułem „Kolęda”. Utwór miał premierę 30 grudnia 2022 roku i ukazał się na YouTube oraz w serwisach streamingowych

Promując utwór Michał Wrzos odwiedził m. in. Polskie Radio Czwórca w audycji „Stacja Kultura” poprowadzonej przez Katarzynę Dydo-Rosłoń oraz Damiana Sikorskiego (posłuchaj podcastu) oraz w radio RDC w audycji Południe z Animuszej prowadzonej przez Piotra Majewskiego (posłuchaj podcastu).

Sam singiel to ciekawa propozycja o bardzo emocjonalnym, nostalgicznym i co ciekawe, słowiańskim charakterze. Co wyróżnia „Kolędę” spośród dotychczasowych propozycji Michała to tajemniczość i chłód zarówno w warstwie lirycznej, jak i muzycznej (mamy w końcu zimę). Utwór opowiada o samotności doskwierającej wielu ludziom w okresie świątecznym. „Wielkie cuda, pustki udar” to motyw przewodni tekstu autorstwa artysty. Piosenka zostawia słuchacza z masą przemyśleń.

Singiel zapowiada debiutancki album Michała Wrzosa pt. „Iluzje” który swoją premierę będzie miał w pierwszej połowie 2023 roku i ukaże się nakładem naszej wytwórni.

Śledźcie nasze dalsze newsy o Michale Wrzosie i jego debiutanckim albumie. W międzyczasie gorąco zachęcamy do posłuchania poprzednich singli na kanale YouTube artysty oraz w najlepszych serwisach streamingowych.