Dzień Polskiej Muzyki w Popcorn Records

Z okazji Dnia Polskiej Muzyki postanowiliśmy ogłosić akcję promocyjnę w naszym sklepie online, dzięki której możecie kupić płyty naszych artystów w specjalnej, WYŻSZEJ cenie – aby wesprzeć ich działalność artystyczną! 🙂

1 października już po raz czwarty będziemy świętować Dzień Polskiej Muzyki. To kampania społeczna, która promuje polską muzykę i zwiększa świadomości Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki. Akcja wspiera rodzimy rynek muzyczny i zaznacza rolę muzyki w życiu każdego z nas. – możemy przeczytać na oficjalnej stronie Dnia Polskiej Muzyki.

Podpisujemy się pod tą akcją wszystkimi kończynami i chcąc wesprzeć twórczość naszych artystów – do północy podnosimy ceny w naszym sklepie online – aby nasi Artyści mogli zarobić więcej na swojej muzyce! 🙂 Do akcji dołączyli nasi Artyści – Michał Wrzos, Zagi, Antek Sojka, Reflektor oraz Jakub Kusior.

Po trudnym czasie pandemii i wciąż w niełatwym czasie koncertowym uważamy, że to idealny moment na odwdzięczenie się naszym rodzimym twórcom za to, że ich muzyka pomaga nam w trudnych chwilach i towarzyszy w tych szczęśliwych!

ODWIEDŹ NASZ SKLEP