“na haju w maj” Zagi z udziałem kwartetu smyczkowego – tego trzeba posłuchać!

“na haju w maj” Zagi to utwór który podbił serca słuchaczy radio Muzo.fm (przez 14 tygodni piosenka znajdowała się na liście przebojów RFN). Utwór grany jest na codzień również w radio RMF Alternatywa. Na Spotify singiel zebrał ponad pół miliona odsłuchań, a teledysk został obejrzany ponad 200 tysięcy razy!

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie utworem i w podziękowaniu dla  słuchaczy Zagi zaprosiła do współpracy kwartet smyczkowy pod  kierownictwem altowiolistki Magdy Szczebiot i wraz ze swoim zespołem oraz Antoniną nagrała ten utwór w wersji akustycznej. Za produkcję muzyczną oraz współaranżacje smyczków odpowiedzialny jest nagrodzony złotą płytą producent Michał Wrzosiński. Piosenka dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych online – a na YouTube towarzyszy jej Video nagrane we współpracy z marką Ortegą.

Video zebrało już ponad 20 tysięcy wyświetleń, utwór w wersji akustycznej znalazł się również na popularnych playlistach od Spotify – Alternatywna Polska oraz Equal!

Koniecznie obserwujcie media społecznościowe Zagi, Antoniny oraz Ortegi – ponieważ właśnie trwa tam rozdanie, podczas którego można wygrać niebieskie ukulele – takie samo na którym Zagi nagrała ten utwór! WYGRAJ UKULELE

Złap Zagi na trasie koncertowej: KONCERTY