Premiera albumu „Tętno 92/95” – relacja z przedpremierowego odsłuchu!

Dziś premiera debiutanckiego albumu duetu Reflektor! „Tętno 92/95” dostępne we wszystkich serwisach streamingowych – przeczytaj naszą relację z wydarzenia!

Posłuchaj albumu w ulubionych serwisach streamingowych!

Zamów album w naszym sklepie!

W dniu 6 kwietnia 2022 miało miejsce spotkanie przedpremierowe w PraCoVnia Art-Club, gdzie odbył się przedpremierowy odsłuch albumu „Tętno 92/95” duetu Reflektor.

Wieczór rozpoczął się krótką przemową naszej Prezes – Zagi, która przywitała przybyłych gości, podziękowała wszystkim patronom medialnym albumu i zaprosiła do częstowania się popcornem i zmierzenia sobie tętna – ciśnieniomierzem znajdującym się przy sklepikowym stoisku, przy którym również można było zapisać się do Popcornowego Newslettera!

Jako pierwszego utworu – przybyli goście wysłuchali „Triumfu” – otwierającego album „Tętno 92/95”. W tym czasie dziennikarz Tomasz Ochota wraz z Mateuszem Michalskim oraz Łukaszem Wierzchosławskim (Reflektor) pojawili się na scenie i wygodnie rozsiedli się na przygotowanych miejscach.

Rozmowa miała charakterystyczny dla chłopaków z Reflektora – humorystyczny vibe. Nie zabrakło zabawnych anegdot i „suchych” żartów rzucanych ze sceny. Tomasz Ochota wypytał o genezę powstania nazwy zespołu, o inspiracje oraz o przebieg procesu twórczego nad albumem. Rozmowa przeplatana była piosenkami z płyty, a reakcje publiczności były pozytywne i bardzo żywiołowe.

Pod koniec wywiadu – Artyści zaprosili na scenę swoich muzyków (Filip Luśnia – syntezator, Maciej Ślusarski – bas, Olaf Parfianowicz – komputer) i rozpoczął się mini koncert. Reflektor po raz pierwszy wykonał na żywo trzy utwory: „Reisefiebier”, „Ból i blask” oraz „Niby nic”. Publika każdy utwór przyjęła gorącymi brawamim a po występie domagała się bardzo głośno bisu. Chłopaki zostawili jednak po swoim występie niedosyt i obiecali, że wrócą z kolejnym koncertem do stolicy już niebawem.

Wydarzenie współorganizował portal Strefa Music Art. z Rafałem Siekierzyńskien na czele.

Patroni medialni albumu: Polska Płyta / Polska Muzyka, Wybieram Kulturę, Strefa Music Art, Muzykoholicy , Radiospacja