Zagi w elektronicznej odsłonie singla „Niepokoje” w duecie z Massieque

Zagi nie zwalnia tempa – po sukcesie utworu „na haju w maj” w duecie z Antoniną który na youtube przekroczył już 100 tysięcy odtworzeń niespełna 3 miesiące od premiery – artystka podzieliła się w sieci kolejnym, jeszcze bardziej elektronicznym i tanecznym singlem „Niepokoje” – tym razem w duecie z artystą o pseudonimie Massieque.

słuchaj w ulubionych serwisach

Jak doszło do tej współpracy? Otóż „Niepokoje” to pierwszy utwór, który Zagi stworzyła wspólnie ze swoimi słuchaczami – online w trakcie pandemii, na początku 2020 roku. Po premierze albumu „Prześwit” – który w całości powstał w ten nietypowy sposób – artystka zorganizowała konkurs coverowy pod hasztagiem #prześfeat w którym do wygrania było nagranie z nią w duecie live sesji audio-video.

Zwycięzców tego konkursu zostało wyłonionych trzech. Dwie live sesje (z Moniką Kolwalczyk – oraz Kubim) ukazały się w marcu zeszłego roku, jednak z Massieque’m artystka postanowiła stworzyć coś więcej, zapraszając go do reworkowej kolaboracji.

„Podczas pracy nad tym reworkiem zależało mi na tym, by pokazać ten utwór z kompletnie innej, nowej strony. Staram się tak zawsze interpretować czyjąś twórczość. Można to nazwać moją interpretacją pojęcia – Niepokoje” mówi Massieque.

Jak podoba Wam się elektroniczna odsłona „Niepokojów”?