Michał Wrzos dołącza do rodziny artystów Popcorn Records!

Michał Wrzos to wyróżniony złotą płytą producent, songwriter i wokalista pochodzący Warszawy. W 2017 roku zadebiutował z utworem “Broń” z gościnnym udziałem Zagi, a w 2018 roku podzielił się ze słuchaczami utworem „Odpowiedzi”. Od tamtej pory artysta finalizuje materiał na swój debiutancki album, który ukaże się już w pierwszej połowie roku 2022 nakładem Popcorn Records.

Po lewej – Natalia Wrzosińska (prezes wytwórni Popcorn Records), po prawej – Michał Wrzos

To dla nas wielki zaszczyt, że Wrzos postanowił swój debiutancki krążek wypuścić właśnie we współpracy z nami – słyszeliśmy już piosenki, które się na nim znajdą i obiecujemy, że jest na co czekać!

Michał jest uznanym w środowisku producentem odpowiedzialnym m.in. za produkcję albumów: Zagi „Uke” (2013), „Drapacz Chmur” (2018), „Prześwit” (2020), Suzia „Nie dzieje się nic” (2018), Patryk Szczepanik „Pierwsza” (2021), jest też współautorem singli śpiewanych przez takich artystów jak: Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba i wielu innych.

W 2018 Michała Wrzosa można było usłyszeć na festiwalu Spring Break, a na codzień można go spotkać na wszystkich koncertach zespołu Pawła Domagały, którego jest tour managerem.

Koniecznie posłuchajcie dotychczasowych singli Wrzosa!

Obserwuj Michała Wrzosa na mediach społecznościowych, by być na bierząco!

FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | TIKTOK