Nasi artyści – Zagi i Patryk Szczepanik na składance „The best of Poland vol. 6” Magic Records!

Debiutancki singiel Patryka Szczepanika pt. „5173” z gościnnym udziałem Zagi oraz „Hologram” z najnowszego albumu artystki znalazły się na składance wytwórni Magic Records!

Na składance znalazły się również piosenki takich artystów jak Sanah, Kasia Lins, Sonbird i wiele innych mega ciekawych propozycji polskiej sceny alternatywnej! Bardzo cieszymy się na tą kolaboracje i polecamy ją Waszej uwadze!


Zagi – Hologram

“Hologram” to pierwszy, oficjalny singiel którym Zagi zapowiedziała swój najnowszy album “Prześwit”, który w całości składa się z utworów napisanych wspólnie z fanami podczas transmisji online w trakcie pandemii. Teledysk na youtube został obejrzany ponad 190 tysięcy razy!

Zamów album „Prześwit” na CD w naszym sklepie!

Patryk Szczepanik – 5173 feat. Zagi

Utwór 5173 to pierwszy singiel którym Patryk Szczepanik podzielił się w sieci zapowiadając tym samym swój debiutancki album „Pierwsza”. W utworze gościnnie słyszymy Zagi. Utwór charakteryzuje się połączeniem elektrycznej gitary z synthami typowymi dla lat 80. Obecnie piosenka na youtube zebrała już pona 660 tysięcy wyświetleń!

Zamów album „Pierwsza” na CD w naszym sklepie!

Przy okazji serdecznie zapraszamy Was do posłuchania naszej sierpniowej aktualizacji playlisty „Polska Alternatywnie”!