Debiutancki album „Pierwsza” Patryka Szczepanika już w sieci! Artysta podzielił się również teledyskiem do singla „Na pamięć”!

20 sierpnia równo o północy fani Patryka Szczepanika mogli posłuchać po raz pierwszy 9 piosenek utrzymanych w gatunku muzyki popularnej i alternatywnej składających się na jego debiutancki album „Pierwsza”.

Każda z piosenek jest wyjątkowa i wybrzmiewa innymi inspiracjami. Zaczynając od wpadających w ucho synthowych i nowoczesnych beatów, przez przestrzenne ballady z wielogłosami, docieramy do folkowego i kończymy na rozrywkowym uderzeniu. Wszechstronny wachlarz aranżacji, sprawia że płyta jest bardzo ciekawa i zróżnicowana – zarówno pod względem dynamiki, barw jak i charakteru.

Posłuchajcie sami!

W dniu premiery Patryk podzielił się również czwartym już teledyskiem do kolejnego singla z płyty.

„Na pamięć” to świetny, energetyczny utwór, dzięki któremu każdy oderwie się od szarej rzeczywistości. Dzięki miłym brzmieniom gitary elektrycznej, akustycznej i pianina Patryk stara się utrzymać klimat poprzedniego singla „Pogoda na sen” wyświetlonego w YouTube już 35 tysięcy razy.

Jak mówi Patryk „Lubię w nim to, że ma taki wakacyjny vibe i prosty do zapamiętania refren, dlatego zdecydowałem się na wypuszczenie go w sierpniu, razem z premierą albumu”

Z pewnością jest to najtrafniejsza rekomendacja artysty.

„Na pamięć” to utwór, który powstał w głowie Patryka najwcześniej ze wszystkich, bo już dobre kilka lat temu. Co ciekawe, wokalista wpadł na pomysł gwiżdżąc podczas odkurzania. Potem gwizdana melodia refrenu zmieniła się w słowa…

Artysta śpiewa o tym jak bardzo ludzie starają się zatrzymać w pamięci wszystkie piękne chwile. Najważniejsze jest jednak, że mimo ich ulotności można je pielęgnować. Wszystko jest możliwe – nawet przejście przez wszystkie góry świata.

Za produkcję utworu odpowiada Michał Wrzosiński, nagrodzony złotą płytą ZPAV autor muzyki i tekstów. Mastering – Tomasz Morzydusza.

Zamów album „Pierwsza” w naszym sklepie!