Zespół Reflektor dołącza do Popcorn Records!

Bardzo miło jest nam ogłosić, że zespół Reflektor podpisał kontrakt płytowy z Popcorn Records i dołącza do naszej popcornrowej rodziny!

Od lewej: Łukasz Wierzchosławski (gitarzysta, twórca muzyki), Natalia Wrzosińska (prezes Popcorn Records), Mateusz Michalski (autor melodii i tekstów)

Już we wrześniu pojawi się w sieci ich debiutancki singiel pt. „Reisefieber” którego pre-save już jest dostępny! Serdecznie zapraszamy do zapisywania w swojej bibliotece tego utworu, by nie przegapić premiery.

„Reisefieber” zwiastuje debiutancki album zespołu „Tętno 92-95″ który nakładem Popcorn Records ukaże się już wiosną 2022.

Reflektor to duet założony przez gitarzystę i twórcę muzyki Łukasza Wierzchosławskiego oraz wokalistę i autora tekstów Mateusza Michalskiego. Jest to debiutancki projekt, który wnosi na polską scenę alternatywną powiew świeżości. W warstwie muzycznej dominuje elektronika i synthwave’owe brzmienie nawiązujące do muzyki lat 70 i 80. Obecne są także żywe gitary oraz elementy pop-rockowe. Twórczość Reflektora to efekt połączenia dwóch wrażliwości i wypadkowa inspiracji płynących zarówno z własnych doświadczeń, jak i wnikliwej obserwacji rzeczywistości.

„Ten projekt dojrzewał w nas od jakiegoś czasu. Wzajemnie dzieliliśmy się naszym spojrzeniem na świat, muzyką, tekstami. Okazało się, że to wszystko doskonale się uzupełnia, tworzy nieokreśloną głębię, niekiedy mroczną, podszytą niepokojem, niekiedy nostalgiczną. Na tym gruncie powstaje pole do przemyśleń. Chcemy, żeby zamiast nas przemawiała nasza muzyka i teksty, z którymi najlepiej trochę się oswoić i spróbować wyniknąć w to, co kryje się pod spodem. Mamy nadzieję, że odkrywanie tych muzycznych i znaczeniowych warstw przyniesie naszym odbiorcom przyjemność” – mówią członkowie Reflektora.

Szczerze nie możemy doczekać się aż usłyszycie co Reflektor ma Wam doprzekazania muzycznie i lirycznie. Koniecznie obserwujcie ich na mediach społecznościowych!

FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | TIKTOK