Zagi rusza w trasę #prześwitwtrasie i promuje swój najnowszy album na koncertach!

Najnowszy album Zagi pt. „Prześwit” (2020, wyd. Popcorn Records) to wyjątkowy krążek który powstał w bardzo nietypowy sposób. Piosenki, które na nim ułyszysz artystka stworzyła podczas 11 transmisji online, które prowadziła na swoim kanale youtube w trakcie lockdownu, aby podnieść na duchu siebie i swoich fanów. W całym procesie tworzenia każdej z ośmiu piosenek aktywnie uczestniczyli słuchacze artystki, a proces ten wciąż można oglądać na youtube!

Teledysk do pierwszego singla – „Hologram” został odtworzony na youtube ponad 180 tysięcy razy!

Zagi to nagrodzona trzema złotymi płytami ZPAV kompozytorka i autorka muzyki i tekstów, która pisze dla siebie, ale również dla innych artystów Pisała utwory m.in dla Sound’n’Grace, Natalii Zastępy, Sylwii Lipki czy Filipa Lato.

Śpiewająca dziewczyna z gitarą – jej emocjonalny wokal i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzającą sięw jej zespole ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce znapisami: indie-rock, pop, alternatywa.


Pierwszym przystankiem na trasie jest Warszawa Główna!
wydarzenie na fb | bilety

Z tej okazji mamy do rozdania podwójną wejściówkę na to wydarzenie!

Złap Zagi na trasie i przeżyj razem z nią muzyczną podróż w „Prześwit”! Bilety oraz linki do wydarzeń na facebooku znajdziesz na oficjalnej stronie artystki!