Nowy singiel „Znaki” Patryka Szczepanika już w sieci!

Po udanym debiucie z singlem „5173” feat. Zagi (ponad 600 tysięcy wyświetleń na YouTube) Patryk Szczepanik, wraca z kolejnym singlem pt. „Znaki”, którym odkrywa kolejne muzyczne karty przed premierą swojego debiutanckiego albumu pt. „Pierwsza”, który ujrzy światło dzienne już 20 sierpnia tego roku!

„Znaki” opowiadają o burzliwej relacji między dwojgiem ludzi, w której jedna ze stron nie chce przyznać się do swojej winy. Słuchacze znajdą w utworze wszystko co najlepsze – energetyczne i zarazem niepokojące brzmienia syntezatorów przywodzące na myśl lata 80., zdecydowany beat oraz historię, którą przeżywać może każdy z nas.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Michał Wrzosiński, nagrodzony złotą płytą ZPAV autor muzyki i tekstów.

„Znaki” są definitywnie najbardziej agresywnym utworem na mojej płycie, bo jako jedyne poruszają tę bardziej mroczną stronę związków. Już nawet po pokazaniu jej początkowej wersji kilku moim znajomym wiedziałem, że utwór będzie przemawiał bardziej do osób, którym stwierdzenie „toksyczny związek” nie jest obce. – mówi Patryk.

Bo o tym właśnie jest utwór – o więzi dwojga na pozór zakochanych w sobie ludzi, dla których codziennością stała się kłótnia odciskająca coraz większe piętno na ich skórze. Sytuacja pary jest tak niejasna, że oni sami nie wiedzą czy te kłótnie im przeszkadzają, czy może nadają ich życiu sens. Czy to przetrwają? To już czas pokaże. – dodaje.

O samym Patryku Szczepaniku można powiedzieć, że jest YouTuberem z wyraźnie muzycznym zacięciem. Szerzej znany jako Szczepanikow zgromadził już ponad 300 tysięcy subskrypcji. Chociaż tworzy w Internecie od wielu lat, to od dłuższego czasu czuł, że pokazywanie tylko zabawnej strony siebie kiedyś przestanie mu wystarczać. Dlatego swój sposób na wyrażenie swoich uczuć i emocji znalazł w muzyce.

Debiutancki album Patryka jest już dostępny w preorderze GOLD zawierającym dodatkowy utwór „Sajko Girl” dostępny wyłącznie w przedsprzedaży. Preorder dostępny jest wyłącznie w naszym popcornowym sklepie – do 30 czerwca.