Najnowszy album Jakuba Kusiora „Maluję” w dystrybucji fizycznej Popcorn Records!

Jakub Kusior – ur. 1996 autor tekstów, kompozytor, wokalista oraz gitarzysta. Wykonuje muzykę z pogranicza muzyki alternatywnej. Jako autor tekstów stara się przekazywać w nich prawdę o sobie jak i o świecie, który go otacza. Jako kompozytor ucieka od określania w swojej muzyce konkretnego gatunku muzycznego. Zaczynał jako gitarzysta fingerstyle i na samym początku przygody z muzyką zapisał na swoim koncie półfinał w programie „Must be the music” w 2013 roku. Następnie zaczął pisać teksty oraz komponować do nich muzykę. W 2015 roku wydał swoją pierwszą EP’kę „Far Away”, a w październiku 2017 r. pojawiła się druga pt. „Szczere Serce”. Ze swoją autorską muzyką grał już na Festiwalach takich jak „Songwriter Łódź Festiwal”, „Spring Break” czy „Kościelisko Music Trail Festival”. Ponadto zagrał kilkadziesiąt solowych koncertów na terenie całego kraju.22 marca tego roku ukazała się Jego debiutancka, długogrająca płyta pt. ,,Maluję”, a  promującymi jej wydanie singlami są „PESEL”, ,,Nie Ma Cię” ,  ,,Kwiecień” oraz  ,,Boli Mnie Świat” i ,,A ja znowu o miłości”.

Po lewej – prezes wytwórni Popcorn Records: Natalia Wrzosińska, po prawej – Jakub Kusior | podpisanie umowy na dystrybucję fizyczną albumu „Maluję”

Bardzo jesteśmy szczęśliwi, że możemy w końcu to oficjalnie ogłosić! Jakub Kusior podpisał umowę na dystrybucję fizyczną swojego debiutanckiego albumu „Maluję” z Popcorn Records – tym samym dołączając do naszej Popcornowej, muzycznej rodziny!

Album „Maluję” jest już dostępny w sprzedaży w naszym sklepie online!

Obserwuj Kubę na mediach społecznościowych: InstagramYoutubeFacebookSpotify