Zagi #prześfeat session z Moniką Kowalczyk

Trzecia live sesja z serii #prześfeat sessions już na kanale Zagi!

Na czym polega #prześfeat? To seria live sesji podczas których Zagi wykonuje z artystami których ceni, lubi i którzy ją inspirują – utwory z albumu „Prześwit” w nietypowym wydaniu.

Trzecim gościem Zagi jest Monika Kowalczyk – wokalistka, autorka tekstów, songwriterka młodego pokolenia. Laureatka ogólnopolskich festiwali muzycznych. W 2017 roku własnym sumptem wydała epkę „Piosenki”. W wyniku współpracy z Wytwórnią MTJ wydała także do tej pory dwa single, „Te twoje sukienki” oraz „Wołam”, ciepło przyjęte przez słuchaczy i krytyków muzycznych oraz odnoszące sukcesy na serwisach streamingowych.

Marzycielka. Nie lubi szufladkować swojej muzyki, ale jak twierdzi – obecnie najbliżej jej do alternatywnego popu ze szczerymi tekstami po polsku. Do tego trochę kosmicznych efektów gitarowych i ukulele oraz obowiązkowo duża dawka chórków.

Artystki w duecie na gitarę akustyczną i klawisze wykonały mashup swoich utworów – „Echo” Zagi z albummu „Prześwit” oraz „Wołam” z repertuaru Moniki!

Live sesja odbyła się w klimatycznych wnętrzach Kuźni Golfa w Warszawie a za realizację audio-video odpowiedzialny jest Michał Wrzosiński.

Subskrybuj kanał youtube Zagi, by być na bieżąco z nowymi live sesjami z udziałem fantastycznych gości!

Zamów album „Prześwit” na CD w empiku