Zagi #prześfeat session z Marią Kochańską

Zagi opublikowała na swoim kanale youtube kolejną live sesję z serii #prześfeat sessions! – podczas której wykonuje z artystami których ceni, lubi i którzy ją inspirują – utwory z albumu „Prześwit” w nietypowym wydaniu.

Drugim gościem Zagi jest Maria Kochańska – MIMOSICA – Jej życie wypełniają podróże po świecie. Zwiedziła już ponad 60 krajów. Kocha Brazylię, zachwyciła ją Kambodża, cudownie wspomina Kirgistan i chciałaby bardziej poznać południową część Afryki. Mówi biegle w ośmiu językach. Nie wyobraża sobie życia bez pianina. Hang Drum to jej miłość od pierwszego „usłyszenia“. Instrument ten pojawił się w jej życiu podczas spaceru warszawską starówką: usłyszała dźwięk hanga i postanowiła, że będzie na nim grać. W 2017 roku Maria zaczęła występować z Hang Drumem na ulicach – odwiedzając przy tym wiele europejskich miast. Ten niecodzienny instrument zaprowadził ją również do finału programu Mam Talent!

Artystki w duecie wykonały akustycznie najnowszy singiel „Kosmos” Zagi z albumu „Prześwit”.

Live sesja odbyła się w klimatycznych wnętrzach Kuźni Golfa w Warszawie a za realizację audio-video odpowiedzialny jest Michał Wrzosiński.

Subskrybuj kanał youtube Zagi, by być na bieżąco z nowymi live sesjami z udziałem fantastycznych gości!

Słuchaj „Kosmosu” w serwisach streamingowych

Zamów album „Prześwit” na CD w empiku