Patryk Szczepanik dołącza do rodziny Artystów Popcorn Records!

Patryk Szczepanik – szerzej znany jako Szczepanikov to youtuber tworzący filmy o tematyce rozrywkowej. Na swoim kanale zebrał ponad 340 tysięcy subskrypcji, na Instagramie obserwuje go ponad 62 tysiące osób. Chociaż od wielu lat obecny był w Internecie w nie muzycznej formie to od jakiegoś czasu czuł, że pokazywanie tylko zabawnej strony siebie kiedyś go dogoni i zgubi. Muzyka towarzyszyła mu od dawna i od dawna jego wielkim marzeniem było się nią z wszystkimi dzielić. Na swoim drugim, muzycznym kanale sporadycznie dodawał covery, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród jego odbiorców. W końcu poczuł, że czas sięgnąć po swoje.

Po lewej – prezes wytwórni Popcorn Records: Natalia Wrzosińska, po prawej – Patryk Szczepanik
| Podpisanie kontraktu płytowego


„Po pięciu latach uśmiech staje się bezbarwny”


Potrzebowałem takiego pierwszego, szczerego uzewnętrznienia. Nie ukrywałem nigdy, że na filmikach odgrywam tylko pewną postać, i chociaż widzowie to wiedzieli, to bardzo chciałem pokazać im tę bardziej intymną część siebie, bo taki właśnie jest mój nadchodzący, debiutancki album – intymny. Lubię porównanie, że to co ludzie widzą na moich filmach to moment największej głupawki z Twoim najlepszym przyjacielem, natomiast to co umieściłem na płycie to momenty wrażliwości, które zazwyczaj zarezerwowane są tylko dla moich najbliższych.  – Mówi Patryk

Bardzo jesteśmy szczęśliwi, że możemy w końcu to oficjalnie ogłosić! Patryk Szczepanik podpisał kontrakt płytowy z Popcorn Records – tym samym dołączając do naszej Popcornowej, muzycznej rodziny!

Album Patryka jest już praktycznie gotowy, piosenki które się na nim znajdą powstały pod koniec roku 2020. Pierwszego singla wraz z teledyskiem, który będzie ten album zapowiadać możecie spodziewać się już niedługo!

Obserwuj Patryka na mediach społecznościowych: Instagram, Youtube muzyczny, Facebook, Twitter, Spotify