Nagraj cover dowolnego utworu z najnowszego albumu Zagi „Prześwit” i wygraj wspólną live sesję z artystką! #prześfeat

Zagi na swoim kanale youtube ogłosiła konkurs w ramach akcji #PRZEŚFEAT, w ramach której w najbliższym czasie będzie publikować live sesje z gościnnym udziałem wspaniałych gości, z którymi w duecie wykonywać będzie utwory z albumu „Prześwit” stworzonego podczas 11 transmisji online podczas lockdownu.

Wśród gości pojawiać się będą znamienici artyści, muzycy których Zagi szczególnie lubi i ceni. W ramach konkursu, jednym z „super-gości” możesz zostać właśnie TY! Jak tego dokonać?

1. Nagraj cover audio-video dowolnego utworu z albumu „Prześwit”. Może to być nagranie wokalne (pobierz podkłady), może to być Twoja własna aranżacja instrumentalna utworu, a może być też wykonanie wokalno-instrumentalne! Daj się ponieść muzyce i oddaj w wykonie cząstkę siebie 🙂

2. Wrzuć swoje nagranie na serwis Youtube lub Instagram, w ostateczności nagranie możesz wysłać wetransferem.

3. Oznacz profil Zagi w opisie swojego filmu i wyślij link ze swoim nagraniem na adres [email protected] z dopiskiem #prześfeat

Publikując w sieci i wysyłając swoje nagranie na wskazany adres e-mail wyrażasz zgodę na użycie w całości lub fragmentów Twojego filmu w odcinku, w którym Zagi będzie odsłuchiwać covery i wybierać zwycięzcę! W coverowym konkursie może wziąć udział każdy – wokaliści, instrumentaliści, oraz śpiewający instrumentaliści.

Ostateczny termin nadsyłania coverów biorących udział w konkursie mija o północy w walentynki -14.02! Z nadesłanych coverów Zagi wybierze swoim zdaniem najciekawszy wykon i zaprosi wykonawcę do wspólnej live sesji podczas której wykona z nim w duecie jeden z „Prześwitowych” utworów! To wspólne nagranie opublikowane zostanie na kanale youtube Zagi. Zwycięzca otrzyma również album „Prześwit” na CD ze specjalną dedykacją oraz zestaw merchu.