MAKING OF z planu teledysku Zagi „Hologram”

Zagi podzieliła się Making OF’em z planu teledysku do piosenki „Hologram” który na youtube przebił już ponad 70 tysięcy wyświetleń! Teledysk do piosenki jak mówi sama artystka, miał nawiązywać do sposobu w jaki powstawały wszystkie utwory z albumu „Prześwit”.

„Hologram” opowiada o niespokojnych nocach, które bardzo często mi się przytrafiają. Godzinami kartkuję zdarzenia, które miały miejsce w różnych momentach mojego życia. Być może to jest moment, kiedy programuję swoje sny. Kiedy w końcu udaje mi się zasnąć – popadam w dwuświat, w którym tracę pamięć o rzeczywistości. Mogę w nim wszystko i nie mogę nic.

W teledysku chciałam nawiązać do transmisji online, które prowadziłam przez 11 tygodni w trakcie kwarantanny- dzięki którym tak naprawdę ten album powstał. Pisanie piosenek zawsze sprawiało, że czułam się bezpiecznie, a kiedy popadałam w czarne rozkminy, to w piosenkach układałam te wszystkie myśli w jasną całość. Cieszę się, że mogłam podzielić się tym co tak bardzo kocham robić – z moimi słuchaczami, szczególnie w momencie kiedy wszyscy potrzebowaliśmy zająć głowę. Mieliśmy szansę lepiej się poznać i czegoś od siebie nawzajem nauczyć.

Plan teledysku mieścił się w okolicach miejscowości Dębe Wielkie, na przepięknej wydmie w środku lasu.

scenariusz i reżyseria – Zagi i Michał Wrzosiński
zdjęcia – Jan Gugulski
montaż – Zagi
postprodukcja – Piotr Kowalik | FILM PEAKS
scenografia – Zagi
makeup – Joanna Kogut
stylizacja – Zagi & Alona Zozulia
asystent planu – Aleksandra Ambroziak

Obejrzyj teledysk do piosenki „Hologram” na youtube i słuchaj albumu „Prześwit” w ulubionych serwisach streamingowych online!